Par mums

Mūsu uzņēmums tika dibināts 1994. gada jūnijā, kā individuālais autoservisa uzņēmums. Laika gaitā tika paplašināts uzņēmuma darbības profils. 1996. gadā, reorganizējot, tika izveidots uzņēmums “ARVUS” SIA. 2006. gadā tika uzsākta rezerves daļu veikala celtniecība, kura tika pabeigta un veikals nodots ekspluatācijā 2007. gadā. 2008. gadā, īstenojot autocentra koncepciju, tika uzbūvēts jauns visbūvju remonta iecirknis un 2009. gadā tika rekonstruēts un paplašināts autoserviss.

Autocentrs ir veidots kā komplekss, kurš ietver

Autocentrs apkalpo dažādu marku vieglos automobiļus un mikroautobusus, veicot dažādu veidu remontus – no dzinēja remonta līdz virsbūves ģeometrijas atjaunošanai un krāsošanai, arī pēc avārijas. Veicam avarējušu vai citādi bojātu automašīnu zaudējumu aprēķinu. Mūsu veikala vieglo auto rezerves daļu piedāvājums ir viens no plašākajiem novadā. Piedāvājam gan orģinālas, gan augstas kvalitātes analogās, gan arī ekonomiskā segmenta rezerves daļas.

Sākot no 2007. gada, sadarbojoties ar "Auto Īle un Herbst" SIA, piedāvājam jaunas un mazlietotas Volkswagen automašīnas. Kompleksa teritorijā atrodas uzņēmums "EZ AUTO" SIA, kurš nodarbojas ar mazlietotu BMW markas auto tirdzniecību.

Mūsu darbā viens no galvenajiem principiem ir sadarbība ar klientiem uz savstarpējas partnerības bāzes. Piemērojam elastīgu apmaksas sistēmu. Slēdzot sadarbības līgumus, vienosimies par atlaidēm. Vienmēr atradīsim abpusēji izdevīgus sadarbības noteikumus.